O nas

Miło mi powitać Państwa na naszej stronie.

1+1 Amex jest firmą założoną w 2000 roku. Obecnie naszym głównym zajęciem są szeroko pojęte usługi sprzątające a także usługi transportowe. Jako firma istniejemy na rynku tak długo ponieważ od samego początku stawiamy w naszej pracy na jakość wykonywanych usług, czego następstwem zawsze jest zadowolenie klienta.

Jakość oferowanych przez nas usług sprzątania opiera się o to, że od początku postawiliśmy na nowoczesne technologie sprzątania  a co za tym idzie  zakup bardzo dobrego sprzętu sprzątającego i szkolenie pracowników żeby umieli wykorzystać ten sprzęt a także profesjonalne środki czystości. Poza tym rozumiemy, że zamówiona usługa sprzątania musi zostać wykonana w uzgodnionym czasie i miejscu żeby klient był zadowolony.

Staramy się sprostać wysokim wymaganiom wszystkich naszych klientów w myśl zasady że „nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko kwestia czasu i ceny”.

Mam nadzieję że nasze wszechstronne przygotowanie i rzetelność w wykonywaniu zleceń pozwoli zostać Państwa stałym usługodawcą.

Pozdrawiam Adam Pawlaczek