Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie to usługa skierowana do tych osób, które cenią sobie swój wolny czas i nie chcą marnować go na sprzątanie lub po prostu nie lubią sprzątać. Ponieważ remonty budynków zawsze wiążą się z pyłem, kurzem czy brudem, sprzątanie w takich obiektach jest warunkiem prawidłowego funkcjonowania ludzi, którzy będą w nich przebywać, bez względu na to czy są to biura, domy czy mieszkania. Doprowadzenie lokalu do porządku po remoncie jest często trudne i prawie zawsze bardzo czasochłonne, dlatego przychodzimy Państwu z pomocą.

Usuniemy resztki farby na oknach, wytrzemy ściany, kontakty i włączniki z kurzu a zapylone podłogi doprowadzimy do czystości na błysk. Dzięki profesjonalnym środkom czyszczącym po naszym sprzątaniu pomieszczenie będą ślniły czystością a wszystko będzie bardzo ładnie pachnieć.

Cena usługi sprzątania po remoncie ustalana jest każdorazowo indywidualnie z klientem i zależy od powierzchni sprzątanych pomieszczeń oraz od stopnia złożoności usługi, czyli od tego jak bardzo poważne są zabrudzenia.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz w zakładce kontakt lub telefonicznie pod numerem 691 917 737. Dzięki temu wstępnie wycenimy usługę i uzgodnimy wspólnie odpowiadający Państwu termin jej realizacji.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne z Katowic oraz obszaru całego Śląska.